Aktualnosci ==> ostatnia aktualizacja

Z wielkim żalem informujemy ,że po wyczerpującej walce z chorobą w dniu 13 lipca 2019 r. zmarła nasza klubowa koleżanka Ania Trykozko.
Od 2008 r. należała do aktywnych członków naszego klubu HKT "TREP" PTTK w Oddziale PTTK Warszawa Praga, która angażowała się w organizację naszych sztandarowych imprez ogólnopolskich. Zapamiętamy jej życzliwy uśmiech, którym witała wszystkich przybywających na imprezę oraz jej skrupulatne zapisy organizacyjne oraz życzliwość dla innych.
Uczestniczka bardzo prestiżowych imprez na orientację i Mistrzyni Polski w Maratonach na Orientację. Będzie Jej nam bardzo brakowało.

Nabożeństwo żałobne zostanie odprawione 22 lipca 2019 r. o godz. 12.00 w Kościele Sióstr Wizytek w Warszawie pod wezwaniem Opieki św. Józefa Oblubieńca Niepokalanej Bogurodzicy Maryi, przy ul. Krakowskie Przedmieście 34.
Po nabożeństwie urna z prochami zostanie odprowadzona do grobu rodzinnego na Cmentarzu w Ołtarzewie. Wolą Zmarłej było, aby pieniądze przeznaczone na kwiaty przekazać wspólnocie Chleb Życia siostry Małgorzaty Chmielewskiej.
Puszka będzie wystawiona w Kościele.

Żegnaj Aniu

Prezes HKT "TREP" PTTK Andrzej Krochmal