WYKAZ ZWYCIĘZCÓW
PUCHAR PRZECHODNI HKT „TREP” PTTK
zdobywany (na własność) za 5 zwycięstw na imprezach z cyklu:
O - ORIENT, Z - ZAW-OR, P - PODKUREK od 1978 r.
1 zwycięstwo
1. |
Krupińska Mariola |
O-78 |
2. |
Drozda Wojciech |
O-78 |
3. |
Wróbel Małgorzata |
Z-78 |
4. |
Adamczyk Michał |
Z-78 |
5. |
Witkowski Jan |
P-78 |
6. |
Kryska Elżbieta |
O-79 |
7. |
Chwedorzewski Cezary |
O-79 |
8. |
Rutkiewicz Dorota |
Z-79 |
9. |
Orlański Piotr |
P-79 |
10. |
Cyrych Elżbieta |
P-79 |
11. |
Kalinowski Jerzy |
O-80 |
12. |
Milczarczyk Jarosław |
O-80 |
13. |
Dobranowski Stanisław |
Z-80 |
14. |
Urbaniak Marian |
Z-80 |
15. |
Miłosz Henryk |
O-81 |
16. |
Leszczyński Leszek |
Z-81 |
17. |
Bodzian Tomasz |
P-81 |
18. |
Sasin Barbara |
Z-82 |
19. |
Ładziak Dariusz |
P-82 |
20. |
Jułkowski Ireneusz |
P-82 |
21. |
Szczerek Adam |
Z-83 |
22. |
Dąbrowski Zbigniew |
Z-83 |
23. |
Gronau Ewa |
P-83 |
24. |
Pośpiech Wojciech |
O-85 |
25. |
Stypiński Marek |
P-85 |
26. |
Zajączkowski Piotr |
O-86 |
27. |
Skrzypkowski Tomasz, Celestynów |
Z-87 |
28. |
Szymański Tadeusz, Otwock |
Z-87 |
29. |
Muller Tomasz, Grudziądz |
P-88 |
30. |
Kowalik Piotr |
Z-90 |
31. |
Kaim Andrzej |
O-91 |
32. |
Klukowski Jacek |
O-91 |
33. |
Szperka Ireneusz, Grudziądz |
P-92 |
34. |
Tyszkiewicz Grzegorz, Grudziądz |
P-92 |
35. |
Ligienza Krzysztof, Dzierżoniów |
P-93 |
36. |
Chruślak Robert, Radom |
O-94 |
37. |
Kalsztein Karol, Gdańsk |
P-99 |
38. |
Herman-Iżycka Ewa |
O-00 |
39. |
Sikora Ryszard, Cieszyn |
P-02 |
40. |
Socha Zbigniew, Gliwice |
P-02 |
41. |
Jankowski Tomasz, Gdańsk |
P-03 |
42. |
Raciborski Grzegorz |
O-04 |
43. |
Tkacz Przemysław, Szczecin |
P-04 |
44. |
Trykozko Anna |
Z-06 |
45. |
Kaczyński Jakub, Gdańsk |
P-07 |
46. |
Kaczyński Piotr, Gdańsk |
P-07 |
47. |
Chmaj Dariusz |
O-09 |
48. |
Chmaj Marcin |
O-09 |
49. |
Malinowski Stanisław, Sopot |
P-09 |
50. |
Malinowski Piotr, Sopot |
P-09 |
51. |
Nowakowska Anna Michalina |
O-10 |
52. |
Buciak Piotr |
O-12 |
53. |
Puternicka Joanna |
P-12 |
54. |
Wieszaczewski Jacek, Wrocław |
P-12 |
55. |
Kabuła Ziemowit, Gdańsk |
P-13 |
56. |
Szmyt Barbara |
Z-14 |
57. |
Iwiński Marcin, Grudziądz |
P-14 |
58. |
Mazan Bartłomiej, Szczecin |
P-14 |
59. |
Lisicki Tomasz |
O-15 |
60. |
Lisicki Piotr |
O-15 |
61. |
Urbaniak Maciej, Częstochowa |
P-15 |
62. |
Skoczyński Arkadiusz, Pszczyna |
P-16 |
2 zwycięstwa
1. |
Mieczkowski Janusz |
O-78, Z-78 |
2. |
Nowakowski Ludwik |
P-78, P-79 |
3. |
Klimkiewicz Ryszard |
Z-79, P-80 |
4. |
Józefowicz Aniela |
Z-79, P-80 |
5. |
Józefowicz Mikołaj |
P-80, Z-82 |
6. |
Rogowski Marian |
O-82, O-83 |
7. |
Wiliński Zbigniew, Otwock |
P-84, Z-87 |
8. |
Cis-Bankiewicz Tomasz |
Z-85, P-85 |
9. |
Pawelczuk Waldemar |
O-89, Z-89 |
10. |
Wójcik Dariusz |
P-90, P-91 |
11. |
Góraj Mariusz, Radom |
Z-90, O-94 |
12. |
Lipiński Dariusz, Toruń |
P-94, P-96 |
13. |
Frynas Sławomir, Lublin |
O-04, Z-05 |
14. |
Herman-Iżycki Leszek |
O-00, Z-06 |
15. |
Przychodzeń Andrzej |
O-03, O-06 |
16. |
Figaszewska Barbara |
Z-09, Z-10 |
17. |
Krochmal Adam |
O-96, Z-13 |
18. |
Walczyna Dariusz |
O-10, Z-14 |
19. |
Szajko Marcin |
Z-13, O-17 |
3 zwycięstwa
1. |
Piegat Andrzej |
O-81, O-82, O-83 |
2. |
Gutowski Andrzej |
Z-81, O-84, Z-84 |
3. |
Kaczmarek Janusz, Piła |
P-94, P-96, P-04 |
4. |
Krochmal Grzegorz |
O-96, O-97, Z-97 |
5. |
Krochmal Małgorzata |
O-96, O-97, Z-97 |
6. |
Cegiełka Jan |
P-00, Z-01, P-01 |
7. |
Marczak Wiktor |
Z-80, O-03, O-06 |
8. |
Trocha Roman, Dzierżoniów |
P-06, P-08, P-10 |
9. |
Skoczyński Adam, Pszczyna |
P-13, P-15, P-16 |
10. |
Pietrzak Roman |
O-16, Z-16, Z-17 |
11. |
Pietrzak Mariusz |
O-16, Z-16, Z-17 |
4 zwycięstwa
1. |
Cegiełka Sławomir |
O-80, P-81, P-82, O-85 |
2. |
Zielczyński Mieczysław |
Z-86, P-86, P-87, Z-88 |
3. |
Zielczyńska Helena |
Z-86, O-87, O-88, O-89 |
4. |
Kędziorek Andrzej |
P-88, Z-89, O-92, Z-96 |
5. |
Cegliński Janusz |
O-97, O-98, Z-99, O-02 |
6. |
Łuć Stanisław |
O-97, O-98, Z-99, O-02 |
7. |
Krasuski Marcin |
Z-01, P-01, P-05, P-11 |
8. |
Makieła Kazimierz |
Z-02, Z-07, O-08, Z-12 |
9. |
Otap Sławomir |
Z-04, O-11, O-13, O-15 |
5 zwycięstw
1. |
Zielczyński Piotr |
Z-81, O-84, Z-84, Z-86, P-86 |
2. |
Zielczyński Piotr |
O-87, P-87, O-88, Z-88, O-89 |
3. |
Krasuski Marcin |
O-90, Z-91, Z-92, Z-93, P-93 |
4. |
Krochmal Grzegorz |
O-93, Z-94, O-95, Z-95, P-95 |
5. |
Krochmal Małgorzata |
O-93, Z-94, O-95, Z-95, P-95 |
6. |
Cegiełka Jan |
O-85, P-97, Z-98, P-98, Z-00 |
7. |
Krasuski Marcin |
Z-98, P-98, Z-00, P-00, O-01 |
8. |
Gronau Tomasz |
P-83, O-92, O-99, Z-03, O-05 |
9. |
Buciak Piotr |
O-07, Z-07, Z-09, O-10, Z-10 |
10. |
Pacek Marek, Gdańsk |
P-99, P-03, P-06, P-08, P-10 |
11. |
Pietrzak Roman |
Z-05, Z-11, O-14, O-15,Z-15 |
12. |
Pietrzak Mariusz |
O-10, Z-11, O-14, O-15,Z-15 |
(stan na 24.03.2017 r.)