PROTOKÓŁ
X ZIMA NA PRADZE - Zima w mieście
ORGANIZATOR: HKT „TREP” PTTK, Komisja Imprez na Orientację Oddziału PTTK
Warszawa Praga Płd. im. Z.Glogera
przy współpracy : Centrum Promocji Kultury w Dzielnicy Warszawa Praga Płd. miasta
stołecznego Warszawy oraz KS „Drukarz”
oraz Kawiarenka „Misianka” w Parku Skaryszewskim
TERMIN : 21 stycznia 2006 r. (sobota)
MIEJSCE : Muszla Koncertowa oraz obiekty KS „Drukarz” w arku Skaryszewskim
MAPA : czarno-biała (A,B) i kolorowa „Park Skaryszewski 2”, 01-15-523/2/MAZ,
1 : 5 000, e= 1 m, aktualność : 04.2001 r. (C,S)
FORMA : A/ TRASA DLA ZAAWANSOWANYCH (TS/TJ) – start indywidualny –
1 pkt na OInO, dł. trasy – ok. 4,25 km, limit – 110+30 min., 17 PK
Zad. Gatunek drzewa z PK o kodzie 39 – dąb
B/ TRASA DLA POCZĄTKUJĄCYCH (TP) – 1 pkt na OInO, dł. trasy –
ok. 2,2 km, limit – 70+30 min., 9 PK
Zad. Gatunek drzewa z PK o kodzie 44 – modrzew
C/ TRASA FAMILIJNA (TF) – dł. trasy – 2,1 km, 5 PK, 1 pkt na OInO
S/ TRASA SPORTOWA BnO – Park Tour, dzienne, indywidualne zawody
klasy B-RTZ, 1 pkt na OInO, 5 runda XII Zimowych Zawodów Kontrolnych
na 4 trasach
P/ BIEG PRZEŁAJOWY – BIEG WEDLA na dyst. – 1,86 km, 5,5 km (3
pętle) oraz 9 km (5 pętli).
POGODA : pochmurno z opadami śniegu (ok. 10 cm świeżego śniegu), temp. ok. –120C.
PROTESTY : nie było
UCZESTNICTWO : A/ TS/TJ 15 zespołów - 15 uczestników
B/ TP 6 zespołów - 12 uczestników
C/ TF 0 zespołów - 0 uczestników
S/ bieg na orientację - 10 uczestników
P/ bieg przełajowy - 47 uczestników
+ 8 organizatorów
ZESPÓŁ ORGANIZACYJNO-SĘDZIOWSKI :
Kierownik (KZ) - Andrzej Krochmal
Sędzia Główny (SG) - Andrzej Krochmal, S-1
Budowniczy tras (BT) - Andrzej Krochmal, BT-1
Kierownik startu (KS) - Jerzy Orlański,S-1(S), Wojciech Drozda (A,B)
Kierownik mety (KM) - Adam Krochmal,S-4(S),Wojciech Drozda (A,B)
Zespół budowniczego tras - Jerzy Kalinowski
Sędziowie startu i mety - Stanisław Wysocki, Piotr Orlański, Jerzy
Kalinowski
Projekt graficzny - Andrzej Mroczek
Foto - Piotr Siliniewicz
UPOMINKI : - słodycze i gorący kubek czekolady na mecie dla wszystkich uczestników
oraz „słodkie” paczki dla najlepszych za miejsca 1-3 w kat. kobiet i
mężczyzn ufundował Cadbury&Wedel,
- „Ciastko z Misianki” domowej roboty dla najlepszych w biegu przełajowym
oraz losowane wśród uczestników trasy A i B z Kawiarenki „Misianka” w
Parku Skaryszewskim,
- dyplomy, naklejki i upominki rzeczowe od organizatorów,
ORGANIZATORZY wyrażają serdeczne podziękowania za wsparcie i sponsoring w postaci ufundowanych słodkich produktów firmie Cadbury&Wedel i Kawiarence „Misianka” oraz Centrum Promocji Kultury w Dzielnicy Warszawa Praga Płd. miasta stołecznego Warszawy, a także KS „Drukarz” za udostępnienie pomieszczeń i pomoc organizacyjną.
FOTOGALERIA na stronie www.silne-studio.pl a wyniki na stronie www.biegi.pl oraz www.mkino.prv.pl
WYNIKI kat. TP
Zaj. Miej. |
Nazwa zespołu |
Skład zespołu |
Punkty karne PK-S-M-O-Z-L |
razem |
1. |
|
Sztajnykier Zbigniew Sztajnykier Ida |
150-0-0-0-0-0 |
150 |
2. |
PTTK Pielgrzym |
Hobot Karol Łuć Anna |
150-0-0-0-0-7 |
157 |
3. |
|
Skiendzielewska Dorota Skiendzielewska Anna Orlańska Grażyna |
330-15-0-10-0-0 |
355 |
3. |
|
Skiendzielewski Julian Skiendzielewski Jacek |
330-15-0-10-0-0 |
355 |
5. |
ATA |
Kowalski Andrzej Zielińska Teresa Sadowy Andrzej |
330-0-60-20-10-29 |
449 |
6. |
|
Sawa Jarosław |
480-0-0-0-10-0 |
490 |
WYNIKI Kat. TS/TJ
1. |
Gdańsk |
Perliński Michał |
0-0-0-0-0-21 |
21 |
2. |
|
Makieła Kazimierz |
0-25-0-0-0-0 |
25 |
3. |
|
Hubert Michał |
0-0-0-0-0-26 |
26 |
4. |
|
Herman-Iżycki Leszek |
0-0-0-0-0-27 |
27 |
5. |
|
Trykozko Anna |
0-0-0-0-0-28 |
28 |
6. |
|
Marczak Wiktor |
0-25-0-0-0-9 |
34 |
7. |
|
Przychodzeń Andrzej |
0-25-0-0-0-10 |
35 |
8. |
|
Przychodzeń Jolanta |
0-25-0-0-0-12 |
37 |
9. |
|
Gronau Tomasz |
360-0-0-0-10-3 |
373 |
10. |
K.PTTK 1”Jedynka” |
Kalińczuk Katarzyna |
390-0-0-0-0-1 |
391 |
11. |
PTTK Pielgrzym |
Cegliński Janusz |
390-25-0-10-10-0 |
435 |
12. |
|
Ostrowski Maciej |
450-0-0-0-10-14 |
474 |
13. |
K.PTTK 1”Jedynka” |
Cudziło Andrzej |
480-0-0-0-0-0 |
480 |
14. |
Głuchy |
Siwiec Mariusz |
480-0-300-10-1 |
521 |
15. |
GAT WALKA |
Walczyna Dariusz |
1050-0-0-0-10-0 |
1060 |
PK – pkt za brak PK
S - pkt za potwierdzenie PK stowarzyszonych Sędzia Główny
M - pkt za potwierdzenie PK mylnych /-/ Andrzej Krochmal
O - pkt za zły opis
Z - pkt za brak zadania
L - pkt za przekroczony limit czasu
WYNIKI BnO – Park Tour
Trasa A – 2 075/1 735 m, 5 PK
Trasa B – 2 300 m, 9 PK
- nkl Marcinkiewicz Jadwiga,49 UKS Jedynka Wesoła K-55
- nkl Krochmal Adam,86 UNTS M-20
Trasa C – 2 915 m, 13 PK
1. 30,39 Miłek Alan,88 OSiR Góra Kalwaria M-18
2. 37,48 Wysocki Stanisław,29 WKS Gwardia Warszawa M-75
Trasa D – 4 225 m, 15 PK
1. 32,14 Stasiak Jarosław,59 WKS Gwardia Warszawa M-45
2. 34,59 Wrzosek Zbigniew,70 ind. M-35
3. 35,41 Orlon Marek,73 ind. Wesoła M-21
4. 38,55 Olbrycht Janusz,55 OLBnO M-50
5. 39,23 Popowski Jarosław,69 KS Przyszłość Włochy M-35
6. 57,11 Olbrycht Anna,56 OLBnO K-50
Sędzia Główny
/-/ Andrzej Krochmal
BIEG WEDLA – WYNIKI
Park Skaryszewski – 21.01.2006 r.
Trasa A – dł. 1,86 km (1 pętla)
1. 12,08 Izotow Adrian,93 SP 50 Warszawa
2. 13,28 Rybkowska Iwona,71 TCP Velmar Pruszków
3. 14.05 Rybkowski Tomasz,96 SP 6 Warszawa
4. 23,56 Wąsowska Anna,78 Gimnasion
- pk. Iwasińska Anna, Warszawa (narty)
- pk. Białek Adam,80 KS Drukarz
- pk. Markowski Piotr,84 KS Drukarz
- pk. Groszek Łukasz,86 KS Drukarz
- pk. Wołowicz Sebastian,82 KS Drukarz
- pk. Wołowicz Piotr,84 KS Drukarz
- pk. Jakubczyk Ireneusz,84 KS Drukarz
- pk. Duszyński Kamil,85 KS Drukarz
- pk. Langier Adam,82 KS Drukarz
- pk. Flis Grzegorz,84 KS Drukarz
- pk. Kania Artur,84 KS Drukarz
- pk. Kania Marcin,84 KS Drukarz
- pk. Misek Paweł,83 KS Drukarz
Trasa B – dł. 5,43 km, (3 pętle)
1. 23,30 Czarnecki Marcin,76 Alianz
2. 25,20 Macugowski Adam,79 Cadbury&Wedel
3. 27,45 Izotow Adrian,93 SP 50 Warszawa
4. 29,28 Kowieski Łukasz,86 Alianz
5. 29,30 Popowski Jarosław,69 KS Przyszłość Włochy
6. 31,00 Hulanicka Irena,56 TKKF Piaski Warszawa
7. 32,04 Sakwa Alina,62 Gimnasion
8. 32,44 Krochmal Małgorzata,59 KB Orientuz
9. 34,28 Olbrycht Janusz,55 OLBnO
Trasa C – dł. 9,00 km, (5 pętli)
1. 38,26 Urban Artur,83 Siedlce
2. 38,32 Czarnecki Marcin,76 Alianz
3. 38,34 Polański Piotr,65 TKKF Reebok Warszawa
4. 40,00 Tomalski Robert,70 WKB Meta Lubliniec
5. 42,29 Rybkowski Grzegorz,68 TCP Velmar Pruszków
6. 42,37 Błaździewicz Romuald,46 Warszawa Mokotów
7. 44,23 Szymański Artur,77 TKKF Reebok Warszawa
8. 44,30 Tomalska Renata,75 WKB Meta Lubliniec
9. 44,32 Piotrowski Andrzej,72 UKA.pl
10. 45,12 Połaski Leszek,47 Warszawa
11. 46,26 Kwaśniewski Włodzimierz,52 KB Galeria Warszawa
12. 47,33 Babenko Olena,60 Warszawa
13. 48,37 Witkowski Grzegorz,59 Contract Warszawa
14. 49,38 Krochmal Grzegorz,59 KB Orientuz
15. 52,04 Stefański Dariusz,61 Warszawa
16. 52,42 Kamiński Michał, 20 LO Bema Warszawa
17. 55,26 Domysławski Maciej,75 Cadbury&Wedel
18. 57,39 Flisak Adam,46 Art. Profi
19. 60,33 Żukowski Piotr,55 Św. Marta
20. 60,39 Andrzejewski Tadeusz,33 Warszawa
pk. 40,24 Przybysz Krzysztof,69 Warszawa Ursynów (dyst. – 7,2 km)