PROTOKÓŁ KOŃCOWY
XXIX Zawody w Biegu na Orientację
“ZAW-OR 2006”
DATA: 26 marca 2006 r. (niedziela)
MIEJSCE: Warszawa Falenica, Szkoła Podstawowa nr 124 ul. Bartoszycka 45/47
RANGA ZAWODÓW: B-RTZ,
FORMA: dzienny, indywidualny bieg na dystansie klasycznym, 25 runda XII Zimowych Zawodów Kontrolnych
MAPA: “FALENICA 2”, 03-98-1152/MAZ, 1 : 10 000, e = 2,5 m,
aktualność:12.2003, autor: Andrzej Krochmal, Piotr Sierzputowski
ORGANIZATOR: HKT “TREP” PTTK, ul. Podskarbińska 6, 03-833 Warszawa
ZESPÓŁ ORGANIZACYJNO-SĘDZIOWSKI :
Kierownik Zawodów (KZ) - Andrzej Krochmal
Sędzia Główny (SG)
- Andrzej Krochmal,S-1Budowniczy Tras (BT) - Andrzej Krochmal,BT-1
Kierownik Startu (KS) - Andrzej Kędziorek,S-3
Kierownik Mety (KM) - Jerzy Orlański,S-1
Sędziowie startu (Ss) - Kamila Orlańska, Dariusz Ładziak, Michał Krajewski
Sędziowie mety (Sm) - Piotr Orlański, Dariusz Ładziak, Michał Krajewski
Zespół budowniczego tras - Andrzej Kędziorek (10N), Piotr Orlański, Dariusz Ładziak, Andrzej Sadowy
Projekt graficzny - Andrzej Mroczek
UCZESTNICTWO: wystartowało 91 zawodników (i opiekunów na trasie 10N/R) ze 102 zgłoszonych (w tym 30 zawodniczek i 61 zawodników) z 15 klubów i
indywidualnie (sklasyfikowano 85, nie sklasyfikowano 6), w 22 kategoriach na 6 trasach.
PROTESTY: nie zgłoszono
POGODA: pochmurno, temperatura ok. 5o C, w lesie pokrywa śnieżna ok. 15 cm
UWAGI: Organizatorzy wyrażają serdeczne podziękowania Pani Dyrektor Szkoły
Podstawowej nr 124 za udostępnienie pomieszczeń szkolnych
UPOMINKI: kalendarze ufundował Dariusz Żebrowski, a mapy turystyczne Jerzy Krochmal
WYNIKI
TRASA A 2,71 km, 5 PK, t=10’09”
1. |
27,30 |
Oleszczuk Piotr,94 |
UKS OSiR Góra Kalwaria |
M-12 |
1 |
|
2. |
29,36 |
Maruszak Mariusz,95 |
WKS Gwardia |
M-12 |
2 |
|
3. |
35,25 |
Urbanowicz Joanna,91 |
UKS OSiR Góra Kalwaria |
K-16 |
- |
|
4. |
35,56 |
Parfianowicz Piotr,94 |
8727 |
UNTS Warszawa |
M-12 |
3 |
5. |
37,17 |
Kurek Krzysztof,92 |
UKS OSiR Góra Kalwaria |
M-14 |
- |
|
6. |
37,38 |
Popowska Wioletta,94 |
KS Przyszłość Warszawa |
K-12 |
1 |
|
7. |
38,02 |
Drzewiecki Paweł,95 |
WKS Gwardia Warszawa |
M-12 |
4 |
|
8. |
50,05 |
Kulik Paulina,90 |
UNTS Warszawa |
K-16 |
- |
|
9. |
53,15 |
Majewska Sylwia,92 |
UKS OSiR Góra Kalwaria |
K-14 |
1 |
|
10. |
57,25 |
Anc Kamil,95 |
KS Przyszłość Włochy |
M-12 |
5 |
|
11. |
63,15 |
Podgórzak Magda,92 |
UKS OSiR Góra Kalwaria |
K-14 |
2 |
|
12. |
63,56 |
Dek Paweł,95 |
UKS OSiR Góra Kalwaria |
M-12 |
6 |
|
- |
nkl |
Drągowska Maria,95 |
OKS Otwock |
K-12 |
- |
|
- |
nkl |
Urbanowicz Beata, |
UKS OSiR Góra Kalwaria |
K- |
- |
|
- |
nkl |
Dziorek Sylwia,96 |
Ind. |
K-10 |
- |
|
- |
nkl |
Dziorek Aleksandra,95 |
Ind. |
K-12 |
- |
TRASA B 4,48 km, 10 PK, t=8’09”
1. |
36,29 |
Wicha Małgorzata,91 |
8113 |
UKS OSiR Góra Kalwaria |
K-16 |
1 |
2. |
42,25 |
Kurek Tomasz,93 |
UKS OSiR Góra Kalwaria |
M-14 |
1 |
|
3. |
43,26 |
Janowski Konrad,49 |
8817 |
WKS Gwardia Warszawa |
M-55 |
1 |
4. |
43,47 |
Kołosińska Jolanta,91 |
UKS OSiR Góra kalwaria |
K-16 |
2 |
|
5. |
44,16 |
Hetman Grzegorz,93 |
8849 |
WKS Gwardia Warszawa |
M-14 |
2 |
6. |
52,31 |
Sypuła Maciej,93 |
WKS Gwardia Warszawa |
M-14 |
3 |
|
7. |
53,05 |
Czapliński Paweł,91 |
UKS OSiR Góra Kalwaria |
M-16 |
- |
|
8. |
56,37 |
Nienałtowski Adam,93 |
WKS Gwardia Warszawa |
M-14 |
4 |
|
9. |
56,41 |
Stasiak Joanna,91 |
WKS Gwardia Warszawa |
K-16 |
3 |
|
10. |
60,20 |
Wysocki Stanisław, |
WKS Gwardia Warszawa |
M-75 |
1 |
|
11. |
63,35 |
Drągows ka Marzena,62 |
OKS Otwock |
K-40 |
- |
|
12. |
66,51 |
Stępień Daniel, |
WKS Gwardia Warszawa |
M-14 |
5 |
|
13. |
84,40 |
Zembrzuska Magdalena,41 |
UNTS Warszawa |
K-65 |
1 |
|
14. |
84,57 |
Olbrycht Anna,56 |
OLBnO Warszawa |
K-50 |
1 |
|
15. |
96,14 |
Zielczyński Mieczysław,30 |
0402 |
A-TO-MY |
M-75 |
2 |
16. |
110,18 |
Bogusz Łukasz,91 |
UKS OSiR Góra Kalwaria |
M-16 |
- |
|
- |
nkl |
Kołosińska Małgorzata,92 |
UKS OSiR Góra Kalwaria |
K-14 |
- |
|
- |
nkl |
Zielczyńska Helena, |
A-TO-MY |
K-75 |
- |
|
- |
nkl |
Deck Krystyna, |
Ind. Sulejówek |
K-50 |
- |
|
- |
nkl |
Majewski Igor, |
WKS Gwardia |
M-14 |
- |
TRASA C 5,60 km, 10 PK, t=6’40”
1. |
37,18 |
Drągowski Robert,59 |
OKS Otwock |
M-45 |
1 |
|
2. |
38,05 |
Strzębicki Kuba,90 |
8116 |
UKS OSiR Góra Kalwaria |
M-16 |
1 |
3. |
44,35 |
Konstanciak Andrzej,59 |
OKS Otwock |
M-45 |
2 |
|
4. |
46,24 |
Olszewski Grzegorz,90 |
8117 |
UKS OSiR Góra Kalwaria |
M-16 |
2 |
5. |
47,18 |
Stasiak Jarosław,59 |
WKS Gwardia Warszawa |
M-45 |
3 |
|
6. |
47,59 |
Machowski Władysław,59 |
8101 |
UKS OSiR Góra Kalwaria |
M-45 |
4 |
7. |
48,02 |
Łukasik Arkadiusz,90 |
UKS OSiR Góra Kalwaria |
M-16 |
3 |
|
8. |
50,12 |
Sypuła Sławomir,58 |
UNTS Warszawa |
M-45 |
5 |
|
9. |
50,15 |
Deck Wiesław,54 |
Ind. Sulejówek |
M-50 |
1 |
|
10. |
51,15 |
Wołek Ewa,68 |
Ind. |
K-35 |
1 |
|
11. |
52,01 |
Kazimierska Patrycja,88 |
8854 |
WKS Gwardia Warszawa |
K-18 |
1 |
12. |
52,02 |
Wardecka Dorota,65 |
Ind. Zielonka |
K-40 |
1 |
|
13. |
52,57 |
Parfianowicz Joanna,64 |
8717 |
UNTS Warszawa |
K-40 |
2 |
14. |
55,43 |
Olbrycht Janusz,55 |
OLBnO Warszawa |
M-50 |
2 |
|
15. |
56,47 |
Wardecka Adrianna,88 |
Ind. Zielonka |
K-18 |
2 |
|
16. |
60,38 |
Marchlik Małgorzata,88 |
8836 |
WKS Gwardia Warszawa |
K-18 |
3 |
17. |
66,20 |
Wójcik Beata,66 |
WKS Gwardia Warszawa |
K-40 |
3 |
|
18. |
66,54 |
Wardecka Paulina,88 |
Ind. Zielonka |
K-18 |
4 |
|
19. |
68,46 |
Krajewska Monika,81 |
Ind. |
K-21 |
- |
|
20. |
74,52 |
Wróblewska Bogna,59 |
UNTS Warszawa |
K-45 |
4 |
TRASA D 7,67 km, 10 PK, t=7’10”
1. |
54,57 |
Wałachowski Janusz,59 |
Ind. |
M-45 |
1 |
|
2. |
57,58 |
Strzębicki Szymon,89 |
8112 |
UKS OSiR Góra Kalwaria |
M-18 |
1 |
3. |
63,00 |
Majewski Piotr,88 |
WKS Gwardia Warszawa |
M-18 |
2 |
|
4. |
66,52 |
Wróblewski Tadeusz, |
UNTS Warszawa |
M-45 |
2 |
|
5. |
69,57 |
Jurkowski Tomasz,47 |
Ind. Warszawa |
M-55 |
3 |
|
6. |
71,27 |
Wróblewski Mateusz,89 |
UNTS Warszawa |
M-18 |
3 |
|
7. |
76,04 |
Dziorek Rafał,63 |
Ind. |
M-40 |
4 |
|
8. |
86,31 |
Popowski Jarosław,69 |
KS Przyszłość Włochy |
M-35 |
1 |
|
9. |
93,21 |
Łachut Wojciech,78 |
Ind. |
M-21 |
- |
|
10. |
95,52 |
Olszewski Robert,63 |
UKS OSiR Góra Kalwaria |
M-40 |
5 |
|
11. |
95,59 |
Hiller Jerzy, |
Start Lublin |
M- |
6 |
|
12. |
96,21 |
Łachut Łucja,85 |
Ind. |
K-21 |
1 |
|
- |
nkl |
Miłek Alan,88 |
8120 |
UKS OSiR Góra Kalwaria |
M-18 |
- |
TRASA E 9,96 km, 16 PK, t=6’44”
1. |
67,04 |
Parzewski Michał,80 |
6942 |
Grunwald Poznań |
M-21 |
1 |
2. |
68,28 |
Majewski Bartosz,85 |
WKS Gwardia Warszawa |
M-21 |
2 |
|
2. |
68,28 |
Krasuski Marcin,72 |
0408 |
Warsaw Heroes |
M-21 |
2 |
4. |
69,44 |
Ławecki Szymon, |
Pogoń Siedlce |
M-21 |
4 |
|
5. |
70,19 |
Wróblewski Grzegorz,87 |
UNTS Warszawa |
M-20 |
1 |
|
6. |
70,28 |
Drągowski Piotr,82 |
8527 |
OKS Otwock |
M-21 |
5 |
7. |
72,46 |
Banaszek Sebastian,88 |
UKS 1 N.Dwór Maz. |
M-20 |
2 |
|
8. |
78,48 |
Kurowski Grzegorz,86 |
UKS 1 N.Dwór Maz. |
M-20 |
3 |
|
9. |
102,14 |
Gzowski Krzysztof,87 |
8129 |
UKS OSiR Góra Kalwaria |
M-20 |
4 |
10. |
111,48 |
Panasik Adam,75 |
SKPB Warszawa |
M-21 |
6 |
|
11. |
143,06 |
Wasylewski Adam,75 |
M-21 |
7 |
||
12. |
166,16 |
Orlon Marek,73 |
Wesoła |
M-21 |
8 |
|
13. |
169,00 |
Wtulich Konrad,79 |
Ind. Warszawa |
M-21 |
9 |
TRASA N 2,8/2,07 km, 5 PK, t=8’23”
1. |
23,34 |
Mossakowski Wojtek,98 (+ Przemysław) |
Ind. Warszawa |
M-10N/R |
1 |
|
2. |
39,38 |
Jurkiewicz Maciej,97 |
UKS 143 |
M-10N |
1 |
|
3. |
41,40 |
Majszczyk Julia,94 |
SP 109 |
K-12 |
- |
|
4. |
44,18 |
Piętka Karol,95 |
SP 109 |
M-12 |
- |
|
5. |
56,10 (+5) |
Krajewski Krzysztof,96 |
UKS 143 |
M-10N |
2 |
|
6. |
63,04(+15) |
Łopaciński Bartosz,95 |
SP 109 |
M-12 |
- |
|
7. |
63,50(+10) |
Majszczyk Adam,95 |
SP 109 |
M-12 |
- |
|
8. |
80,51(+25) |
Adamski Jan,96 |
UKS 143 |
M-10N |
3 |
Sędzia Główny
/-/ Andrzej Krochmal