A – trasa: marsz na orientację na dyst. 50 km |
||||||||||
l.p |
Nr st |
Nazwisko i imię, rok ur. |
Klub/miejscowość |
Kat. |
m. |
25 km |
+ 15 km |
+ 10 km |
Kara czasowa |
Czas łączny |
1. |
2 |
Krupiński Michał,85 |
Inochodziec Lublin |
M-20 |
1 |
307,23 |
508,14 |
644,37 |
|
644,37 |
2. |
24 |
Kwiatkowska Dorota,81 |
Warszawa |
K-20 |
1 |
297,10 |
530,07 |
661,00 |
|
661,00 |
3. |
5 |
Miśkiewicz Marcin,79 |
KB Galeria Warszawa |
M-20 |
2 |
297,05 |
530,07 |
661,01 |
|
661,01 |
4. |
15 |
Perliński Michał,79 |
Gdańsk |
M-20 |
3 |
324,20 |
560,40 |
704,30 |
|
704,30 |
5. |
22 |
Daniluk Jacek,54 |
Warszawa |
M-45 |
1 |
328,00 |
561,15 |
704,36 |
|
704,36 |
6. |
4 |
Rogula Piotr,80 |
Rogula.pl Warszawa |
M-20 |
4 |
261,00 |
477,00 |
710,55 |
|
710,55 |
7. |
3 |
MakiełaKazimierz,51 |
MKInO Warszawa |
M-55 |
1 |
369,46 |
600,57 |
716,00 |
|
716,00 |
8. |
25 |
Michałek Łukasz,79 |
Warszawa |
M-20 |
5 |
354,56 |
561,14 |
704,36 |
60 |
764,36 |
9. |
14 |
Niewczas Agnieszka,80 |
SKG Warszawa |
K-20 |
2 |
353,10 |
598,12 |
708,16 |
240 |
948,16 |
10. |
6 |
Drągowska Anna,81 |
Warszawa |
K-20 |
3 |
353,10 |
598,12 |
708,17 |
240 |
948,17 |
11. |
16 |
Tomczak Jędrzej,87 |
45 Poznańska DH „Bór” |
M-20 |
6 |
366,10 |
568,56 |
708,13 |
900 |
1608,13 |
12. |
13 |
Łykowski Mateusz,88 |
HKS Hades Poznań |
M-20 |
7 |
366,11 |
568,57 |
708,15 |
900 |
1608,15 |
13. |
10 |
Horbaczewski Mirosław,59 |
Supernova-info.tur.pl Poznań |
M-45 |
2 |
366,58 |
569,50 |
708,18 |
900 |
1608,18 |
14. |
11 |
Dybowski Bartosz,76 |
Warszawa |
M-20 |
8 |
415,01 |
680,47 |
- |
|
680,47 |
15. |
23 |
Jachimczuk Mariusz,71 |
Warszawa |
M-35 |
1 |
330,00 |
- |
- |
|
330,00 |
16. |
20 |
Przychodzeń Andrzej,50 |
HKT „TREP” Warszawa |
M-55 |
2 |
372,40 |
- |
- |
|
372,40 |
17. |
7 |
Kaszczyc Monika,77 |
Pruszków |
K-20 |
4 |
373,37 |
- |
- |
|
373,37 |
18. |
9 |
Szafko Radosław,71 |
Warszawa |
M-35 |
2 |
373,40 |
- |
- |
|
373,40 |
19. |
8 |
Krzysztofik Małgorzata,78 |
Warszawa |
K-20 |
5 |
373,42 |
- |
- |
|
373,42 |
20. |
21 |
Marczak Wiktor,49 |
Warszawa |
M-55 |
3 |
376,02 |
- |
- |
|
376,02 |
21. |
A252 |
Trykozko Urszula,69 |
Warszawa |
K-20 |
6 |
367,24 |
- |
- |
240 |
607,24 |
22. |
A151 |
Siwiec Mariusz,50 |
Warszawa |
M-55 |
4 |
- |
235,14 |
- |
|
235,14 |
23. |
A152 |
Sobolewski Jakub,77 |
Sochaczew |
M-20 |
9 |
- |
386,15 |
- |
|
386,15 |
24. |
A101 |
Przychodzeń Jolanta,50 |
Warszawa |
K-45 |
1 |
- |
- |
298,00 |
|
298,00 |
B – trasa: Bieg na orientację na dyst. 50 km |
||||||||||
l.p. |
Nr st. |
Nazwisko i imię,rok.ur. |
Klub/miejscowość |
Kat. |
m. |
25 km |
+15 km |
+10 km |
Kara czasowa |
łączny czas |
1. |
58 |
Parzewski Jerzy,52 |
KU AZS WAT Warszawa |
M-55 |
1 |
149,20 |
237,30 |
305,31 |
|
305,31 |
2. |
51 |
Przybyła Sylwester,57 |
KU AZS WAT Warszawa |
M-45 |
1 |
215,47 |
392,47 |
502,18 |
|
492,18 |
2. |
52 |
Przybyła Bogusław,59 |
Knurów |
M-45 |
1 |
215,57 |
392,47 |
502,18 |
|
492,18 |
4. |
55 |
Łapanowski Jacenty,50 |
KU AZS WAT Warszawa |
M-55 |
2 |
254,05 |
422,52 |
528,40 |
|
518,40 |
5. |
53 |
Krochmal Małgorzata,58 |
KU AZS WAT Warszawa |
K-45 |
1 |
265,00 |
457,33 |
577,07 |
|
567,07 |
5. |
54 |
Krochmal Grzegorz,59 |
KU AZS WAT Warszawa |
M-45 |
3 |
231,38 |
457,33 |
577,07 |
|
567,07 |
7. |
57 |
Goleń Jan,69 |
KB Galeria Warszawa |
M-35 |
1 |
286,20 |
479,58 |
585,41 |
|
585,41 |
8. |
59 |
Parzyszek Dariusz,69 |
Warszawa |
M-45 |
4 |
449,50 |
729,05 |
- |
720+60 |
1509,05 |
9.* |
B151 |
Wałachowski Janusz,59 |
Legionowo |
M-45 |
5 |
- |
89,14 |
- |
|
89,14 |
10. |
B101 |
Bartkowiak Henryk,46 |
GIBnO Nowa Iwiczna |
M-55 |
3 |
- |
- |
141,15 |
|
141,15 |
11. |
B102 |
Olbrycht Anna,56 |
OLBnO Warszawa |
K-45 |
2 |
- |
- |
158,00 |
|
158,00 |
12. |
B103 |
Tomasz Grzegrzółka,78 |
6 SDH „Burza” Legionowo |
M-20 |
1 |
- |
- |
105,45 |
180 |
285,45 |
12. |
B104 |
Świętochowska Katarzyna,92 |
6 SDH „Burza” Legionowo |
K-20 |
1 |
- |
- |
105,45 |
180 |
285,45 |
12. |
B105 |
Świętochowski Jarek,93 |
6 SDH „Burza” Legionowo |
M-20 |
1 |
- |
- |
105,45 |
180 |
285,45 |
12. |
B106 |
Kaczorowski Jakub,93 |
6 SDH „Burza” Legionowo |
M-20 |
1 |
- |
- |
105,45 |
180 |
285,45 |
12. |
B107 |
Dąbrowski Jakub,94 |
6 SDH „Burza” Legionowo |
M-20 |
1 |
- |
- |
105,45 |
180 |
285,45 |
- |
60 |
Pietroń Mirosław,60 |
Warszawa Białołęka |
M-45 |
- |
nkl |
- |
- |
|
nkl |
* Puchar Prezydenta Miasta Legionowo
C – trasa: rowerowa jazda na orientację na dyst. 100 km |
|
|||||||||||
l.p. |
Nr st. |
Nazwisko i imię, rok ur. |
Klub/miejscowość |
Kat. |
m. |
50 km |
+ 30 km |
+20 km |
Kary czasowe |
Łączny czas |
|
|
1. |
154 |
Bober Bartłomiej,72 |
PKO Harpagan Gdańsk |
M-20 |
1 |
210,26 |
349,59 |
452,00 |
|
452,00 |
|
|
2. |
145 |
Trzmielewski Roman,55 |
Compass-Interform Kraków |
M-50 |
1 |
206,45 |
355,30 |
457,26 |
|
457,26 |
|
|
3. |
128 |
Rajtar Zbigniew,59 |
Compass-Interform Kraków |
M-40 |
1 |
206,45 |
355,30 |
457,26 |
|
457,26 |
|
|
3. |
129 |
Grabowicz Andrzej,57 |
Compass-Interform Kraków |
M-50 |
2 |
206,45 |
355,45 |
457,26 |
|
457,26 |
|
|
5. |
106 |
Krasuski Marcin,72 |
Warsaw Heroes Warszawa |
M-20 |
2 |
215,00 |
372,23 |
473,39 |
|
473,39 |
|
|
6. |
102 |
Miłosz Mariusz,80 |
Zegrze |
M-20 |
3 |
213,40 |
374,02 |
481,57 |
|
481,57 |
|
|
7. |
150 |
Śmieja Daniel,82 |
LIRO Team Szczecin |
M-20 |
4 |
206,45 |
364,27 |
486,26 |
|
486,26 |
|
|
8. |
137 |
Dymus Piotr,76 |
Warszawa |
M-20 |
5 |
204,20 |
355,23 |
497,11 |
|
497,11 |
|
|
9. |
134 |
Mikulski Tomasz,73 |
Santa Luz Warszawa/Józefów |
M-20 |
6 |
204,20 |
355,21 |
497,13 |
|
497,13 |
|
|
10. |
140 |
Parfianowicz Ludomir,55 |
UNTS Warszawa |
M-50 |
3 |
211,18 |
374,00 |
497,40 |
|
497,40 |
|
|
11. |
120 |
Wasilewski Wojciech,65 |
EMMET TEAM Józefów |
M-40 |
2 |
281,13 |
417,10 |
541,45 |
|
541,45 |
|
|
12. |
103 |
Wierzbicki Grzegorz,74 |
Leniwce Siedlce |
M-20 |
7 |
242,45 |
410,10 |
544,53 |
|
544,53 |
|
|
12. |
138 |
Nowaczyk Michał,77 |
Gdańsk |
M-20 |
7 |
242,46 |
410,08 |
544,53 |
|
544,53 |
|
|
12. |
109 |
Bobiński Robert,71 |
Warszawa |
M-20 |
7 |
242,48 |
410,13 |
544,53 |
|
544,53 |
|
|
12. |
148 |
Koźmiński Paweł,73 |
Olsztyn |
M-20 |
7 |
242,47 |
410,12 |
544,53 |
|
544,53 |
|
|
16. |
122 |
Dadak Grzegorz,86 |
Leniwce Broszków |
M-20 |
11 |
206,45 |
421,37 |
584,27 |
|
584,27 |
|
|
17. |
105 |
Kuthan Marcin,77 |
Warszawa |
M-20 |
12 |
270,11 |
438,48 |
584,29 |
|
584,29 |
|
|
18. |
108 |
Buńko Paweł,80 |
Warszawa |
M-20 |
13 |
270,15 |
438,45 |
584,33 |
|
584,33 |
|
|
19. |
152 |
Chojecki Krzysztof,81 |
Tygryskris Dziekanów Leśny |
M-20 |
14 |
279,15 |
453,56 |
586,06 |
|
586,06 |
|
|
20. |
104 |
Brudło Paweł,79 |
KTE Tramp Warszawa |
M-20 |
15 |
288,28 |
463,57 |
594,12 |
|
594,12 |
|
|
21. |
117 |
Paszkowski Wojciech,78 |
Białystok |
M-20 |
16 |
269,33 |
457,42 |
617,38 |
|
617,38 |
|
|
22. |
127 |
Listopadzki Marcin,77 |
KTE Tramp Warszawa |
M-20 |
17 |
269,30 |
457,43 |
618,37 |
|
618,37 |
|
|
23. |
157 |
Lekki Jerzy,68 |
Bielsko Biała |
M-20 |
18 |
267,10 |
454,55 |
681,03 |
0+0+60 |
741,03 |
|
|
24. |
132 |
Jankowski Tomasz,67 |
PKO Harpagan Gdańsk |
M-40 |
3 |
264,14 |
419,35 |
588,12 |
0+0+180 |
768,12 |
|
|
25. |
149 |
Niedbalski Daniel,78 |
Warszawa |
M-20 |
19 |
264,18 |
419,36 |
588,14 |
0+0+180 |
768,14 |
|
|
26. |
111 |
Kwitowski Piotr,78 |
SKG Ząbki |
M-20 |
20 |
266,15 |
477,21 |
662,23 |
120+0+0 |
782,23 |
|
|
27. |
142 |
Ścibisz Jerzy,55 |
Szczecin |
M-50 |
4 |
322,48 |
511,01 |
596,16 |
0+0+300 |
896,16 |
|
|
28. |
130 |
Rychlewski Tomasz,75 |
Patologic bike team Czernin |
M-20 |
21 |
300,16 |
481,04 |
571,00 |
180+60+360 |
1171,00 |
|
|
29. |
131 |
Kołodziejewski Grzegorz,76 |
Patologic bike team Sztum |
M-20 |
22 |
300,17 |
481,05 |
571,02 |
180+60+360 |
1171,02 |
|
|
30. |
143 |
Boguszewski Tomasz,78 |
Warszawa |
M-20 |
23 |
316,06 |
560,42 |
- |
|
560,42 |
|
|
31. |
107 |
Krawczyk Stanisław,59 |
Sulejówek |
M-40 |
4 |
368,21 |
594,24 |
- |
|
594,24 |
|
|
32. |
135 |
Godycka Beata,76 |
KTE Tramp Warszawa |
K-20 |
3 |
331,38 |
594,26 |
- |
|
594,26 |
|
|
33. |
113 |
Świtalska Anna,81 |
Leniwce Siedlce |
K-20 |
4 |
348,31 |
594,27 |
- |
|
594,27 |
|
|
34. |
123 |
Zdończyk Michał,87 |
RwM Gdynia |
M-20 |
24 |
325,38 |
621,13 |
- |
|
621,13 |
|
|
35. |
126 |
Listopadzka Ewa,79 |
KTE Tramp Warszawa |
K-20 |
3 |
331,38 |
587,07 |
- |
0+60 |
647,07 |
|
|
35. |
121 |
Kłopocińska Agnieszka,80 |
Warszawa |
K-20 |
3 |
331,38 |
587,07 |
- |
0+60 |
647,07 |
|
|
37. |
147 |
Melon-Mika Krzysztof,75 |
Los Maruderos Skierniewice |
M-20 |
25 |
330,24 |
476,00 |
- |
0+300 |
776,00 |
|
|
38. |
146 |
Scięgosz Arkadiusz,76 |
Skierniewice |
M-20 |
26 |
330,00 |
476,22 |
- |
0+300 |
776,22 |
|
|
39. |
118 |
Misiaczek Ewa,68 |
KB Gymnasion Warszawa |
K-20 |
5 |
299,20 |
501,36 |
- |
0+300 |
801,36 |
|
|
40. |
101 |
Janowski Piotr,65 |
Głosków |
M-40 |
5 |
284,07 |
- |
- |
|
284,07 |
|
|
41. |
155 |
Walentowski Radosław,79 |
Los Maruderos Skierniewice |
M-20 |
27 |
330,04 |
- |
- |
|
330,04 |
|
|
42. |
139 |
Armusiewicz Anna,79 |
Legion Bike Team Warszawa |
K-20 |
6 |
361,10 |
- |
- |
|
361,10 |
|
|
43. |
144 |
Jędrzejewski Marek,61 |
Legion Bike TeamLegionowo |
M-40 |
6 |
361,12 |
- |
- |
|
361,12 |
|
|
44. |
114 |
Ossowski Adam,77 |
Era Bike Team Gdynia |
M-20 |
28 |
433,40 |
- |
- |
|
433,40 |
||
45. |
115 |
Suwara Marcin,79 |
Era Bike Team Gdynia |
M-20 |
29 |
433,51 |
- |
- |
|
433,51 |
||
46. |
124 |
Kozłowski Marek,68 |
Józefów |
M-20 |
30 |
538,52 |
- |
- |
|
538,52 |
||
47. |
125 |
Otolski Łukasz,75 |
Warszawa |
M-20 |
31 |
538,54 |
- |
- |
|
538,54 |
||
48. |
151 |
Rudowicz Piotr,75 |
Krzyżacy Olsztyn |
M-20 |
32 |
251,38 |
- |
- |
420 |
671,35 |
||
49. |
110 |
Chachaj Piotr,88 |
KTE Tramp Warszawa |
M-20 |
33 |
252,28 |
- |
- |
420 |
672,28 |
||
50. |
141 |
Piwakowski Andrzej,51 |
PKO Harpagan Gdańsk |
M-50 |
5 |
313,32 |
- |
- |
480 |
793,32 |
||
51. |
156 |
Mika Bartłomiej,79 |
Los Maruderos Skierniewice |
M-20 |
34 |
|
- |
- |
660 |
|
||
52. |
153 |
Krasuski Bartłomiej,70 |
KU AZS WAT Warszawa |
M-20 |
35 |
152,58 |
- |
- |
720 |
872,58 |
||
53. |
133 |
Otap Sławomir,50 |
MKInO Warszawa |
M-50 |
6 |
|
- |
- |
780 |
|
||
54. |
119 |
Dzich Andrzej,71 |
Alive Kwidzyn |
M-20 |
36 |
|
- |
- |
780 |
|
||
55. |
C503 |
Żerdzicka Klara,74 |
KU AZS WAT Warszawa |
K-20 |
7 |
265,38 |
- |
- |
|
265,38 |
||
56. |
C505 |
Boguszewska Ewa,78 |
Warszawa |
K-20 |
8 |
315,22 |
- |
- |
|
315,22 |
||
57. |
C502 |
Żurawski Adrian,80 |
Speleoklub Warszawa |
M-20 |
37 |
428,55 |
- |
- |
|
428,55 |
||
58. |
C501 |
Studziński Piotr,76 |
Speleoklub Warszawa/Radom |
M-20 |
38 |
466,50 |
- |
- |
|
466,50 |
||
59. |
C504 |
Uznański Tomasz,79 |
Speleoklub Warszawa |
M-20 |
39 |
466,51 |
- |
- |
|
466,51 |
||
60. |
C508 |
Mamrot Marcin,79 |
Speleoklub Warszawa |
M-20 |
40 |
470,14 |
- |
- |
|
470,14 |
||
61. |
C303 |
Lisiecki Marek,72 |
SKKT 9 Warszawa |
M-20 |
41 |
- |
227,17 |
- |
|
227,17 |
||
62. |
C202 |
Miętek Ireneusz,55 |
Legionowo |
M-50 |
7 |
- |
- |
407,10 |
360 |
767,10 |
||
- |
C506 |
Adamiec Maria,77 |
KTE Tramp Warszawa |
K-20 |
- |
br.karty |
- |
- |
|
nkl |
||
- |
C507 |
Adamiec Marek,79 |
KTE Tramp Warszawa |
M-20 |
- |
br.karty |
- |
- |
|
nkl |
||
- |
112 |
Banaszkiewicz Paweł,85 |
Żarnowica Duża |
M-20 |
- |
abs |
- |
- |
|
abs |
||
E – trasa: ekstremalny rajd na orientację na dyst. 80 km |
||||||||||
l.p |
Nr st. E |
Nazwisko i imię, rok ur. |
Klub/miejscowość |
Kat. |
m. |
25 km bno |
+ 50 km rjno |
+ 5 km kajak (kara) |
Kary czasowe |
Łączny czas |
1. |
9 |
Błachut Igor,73 |
Adventura.com.pl Warszawa |
M-20 |
1 |
184,06 |
501,28 |
15 |
|
516,28 |
2. |
5 |
Foland Adam,76 |
Napieraj.pl Warszawa |
M-20 |
2 |
199,00 |
553,37 |
- |
|
553,37 |
3. |
19 |
Ręcław Arkadiusz,78 |
York System AT Warszawa |
M-20 |
3 |
242,00 |
555,20 |
- |
|
555,20 |
4. |
4 |
Boguta Gaweł,76 |
Napieraj.pl Warszawa |
M-20 |
4 |
199,00 |
553,28 |
15 |
|
568,28 |
5. |
2 |
Sadlej Krzysztof,79 |
Warszawa |
M-20 |
5 |
258,30 |
575,49 |
- |
|
575,49 |
6. |
20 |
Mądry Marcin,78 |
York System AT Warszawa |
M-20 |
6 |
242,00 |
555,30 |
30 |
|
585,30 |
7. |
16 |
Wtulich Konrad,79 |
Mława |
M-20 |
7 |
199,00 |
578,15 |
15 |
|
593,15 |
8. |
8 |
Polak Katarzyna,68 |
Warszawa |
K-20 |
1 |
287,35 |
670,34 |
- |
|
670,34 |
9. |
1 |
Kruczek Stanisław,48 |
Compass-Interform Kraków |
M-50 |
1 |
287,59 |
670,35 |
- |
|
670,35 |
10. |
32 |
Sawicki Maciej,77 |
Ciepłe Kluchy Warszawa |
M-20 |
8 |
271,20 |
688,06 |
- |
|
688,06 |
11. |
3 |
Pryjma Tomasz,64 |
Emmet Team Warszawa |
M-40 |
1 |
306,50 |
687,32 |
15 |
|
702,32 |
12. |
17 |
Grandys Janusz,50 |
Compass-Interform Kraków |
M-50 |
2 |
287,35 |
670,36 |
45 |
|
715,36 |
13. |
1 |
Jurkowski Tomasz,47 |
KU AZS WAT Warszawa |
M-50 |
3 |
200,19 |
655,39 |
60 |
|
715,39 |
14. |
31 |
Gładysz Agata,79 |
Ciepłe Kluchy Warszawa |
K-20 |
2 |
271,20 |
688,06 |
45 |
|
733,06 |
15. |
22 |
Leśniewski Marcin,75 |
Gdańsk |
M-20 |
9 |
307,18 |
724,35 |
15 |
|
739,35 |
16. |
12 |
Błoński Marcin,80 |
Agresywne Agresty Warszawa |
M-20 |
10 |
314,38 |
743,43 |
- |
|
743,43 |
17. |
26 |
Rybicki Tomasz,88 |
Twister |
M-20 |
11 |
249,30 |
670,37 |
15 |
60 (ZS2) |
745,37 |
18. |
29 |
Parzych Konrad,80 |
KW Warszawa |
M-20 |
12 |
356,27 |
733,00 |
15 |
|
748,00 |
19. |
10 |
Bogumił dariusz,77 |
Na Opak Warszawa |
M-20 |
13 |
353,24 |
739,55 |
15 |
|
754,55 |
20. |
34 |
Jachymek Bartłomiej,75 |
Warszawa |
M-20 |
14 |
315,13 |
741,00 |
15 |
|
756,00 |
21. |
30 |
Filipowski Tomasz,73 |
Łomża |
M-20 |
15 |
314,40 |
744,44 |
15 |
|
759,44 |
22. |
24 |
Łachut Wojciech,78 |
Twister |
M-20 |
16 |
248,55 |
655,32 |
45 |
60 (ZS2) |
760,32 |
23. |
27 |
Grędziński Bartłomiej,89 |
Twister |
M-20 |
17 |
249,00 |
670,38 |
30 |
60 (ZS2) |
760,38 |
24. |
25 |
Łachut Łucja,85 |
Twister |
K-20 |
3 |
248,55 |
655,45 |
60 |
60 (ZS2) |
775,45 |
25. |
28 |
Rek Maciej,90 |
Milanówek |
M-20 |
18 |
314,38 |
779,58 |
- |
|
779,58 |
26 |
23 |
Kurajk Karolina,87 |
e-horyzont.pl Gdańsk |
K-20 |
4 |
307,20 |
724,35 |
- |
60 (PK1) |
784,35 |
27. |
6 |
Bazała Maciej,76 |
UKA Warszawa |
M-20 |
19 |
|
739,37 |
30 |
60 (ZS1) |
829,37 |
28. |
35 |
Biel Artur,77 |
Spójnia Warszawa |
M-20 |
20 |
333,00 |
739,38 |
30 |
60 (ZS2) |
829,38 |
29. |
36 |
Dąbrowski Wiktor,86 |
Spójnia Warszawa |
M-20 |
21 |
339,00 |
773,22 |
15 |
60 (ZS2) |
848,22 |
- |
7 |
Olbrycht Janusz,55 |
OLBnO Warszawa |
M-50 |
- |
|
nkl(786,01) |
- |
|
nkl-limit (786,01) |
- |
11 |
Sypuła Sławomir,58 |
UNTS Warszawa |
M-50 |
- |
297,08 |
nkl(786,20) |
30 |
|
nkl-limit (816,20) |
Sędzia Główny
/-/ Andrzej Krochmal